full page

Приватне водіння

 

Багато хто, хто поставив собі за мету, навчиться водити автомобіль, стають перед вибором, якого автоінструктора вибрати - приватного, або автоінструктора з автошколи. Але трохи вивчивши це питання - ви побачите ряд відмінностей між приватним водінням і автошкольним. Поперше - курс водіння в школі, подається за скороченою програмою, що позволяіет вам здати необхідні іспити в ДАІ, але не більше, коли навчання проводиться з групою, за конвеєрному принципом - то, ніхто не ставить за мету навчити вас професійно водити машину.

Займаючись з приватним автоінструктором, ви отримуєте не тільки базові навички, а й можливість професійно навчиться водити автомобіль. Адже на приватних заняттях, автоінструктор страется максимально передати свій досвід, спираючись на реальні життєві ситуації.

 

Приватне водіння

 

Приватне водіння - обійдеться можливо дорожче, ніж заняття в автошколі. Але задумайтеся, яку ціну вам можливо доведеться заплатити, якщо ви потрапите в ДТП, через брак досвіду, знань чи навичок. У кращому випадку - піде маса грошей на ремонт вашого, і не тільки автомобіля. Але в більш гіршій ситуації, ціна помилки - ваше здоров'я, або і життя. Уміння водити автомобіль - це, делеко не те, на чому варто економити, заради вашої ж безпеки, і безпеки оточуючих. Приватні уроки водіння - це самий безболісний спосіб, начітися мистецтву водіння, в якому здача іспитів у ДАІ, отримання прав - далеко не головні речі.


Приватне водіння - повсякденна необхідність, практично для кожного!

  

 

<<Назад