full page

Водіння АКПП

 

 

Існує кілька видів водіння автомобіля, в залежності від особливостей коробки передач: механічне (МКПП) і автоматичне керування (АКПП). Сьогодні багато хто бажає останній вид. Особливо зручне водіння АКПП в умовах великого міста, такого як Київ.

Постійні пробки на дорогах роблять їзду на машині з механічною коробкою передач досить важкою. Водієві потрібно постійно затискати педаль зчеплення, переключати з нейтральною на першу, потім знову на нейтральну передачу буквально кожні кілька хвилин. В таких умовах нога починає дуже швидко боліти. До того ж досить легко втратити пильність і навіть нашкодити своєму автомобілю, уповільнивши з перемиканням передачі. Водіння АКПП позбавляє від цих проблем, адже воно передбачає те, що Ваше авто самостійно буде перемикати передачі. Вам потрібно тільки натискати педаль газу і гальма.

 

Водіння АКПП

 

Але водіння АКПП також неможливе без попереднього комплексного навчання. Натискати на педалі нескладно, а ось вміння правильно реагувати в різних дорожніх ситуаціях і орієнтуватися в динамічному русі інших автомобілів вимагає від водіїв спеціальних навичок і досвіду. Потрібно враховувати, що на дорогах діє велика кількість дорожніх знаків, а також існує багато спірних місць. Тому водій зобов'язаний знати, де орієнтуватися по знаках, а коли потрібно їздити згідно дорожньої розмітки або світлофора. Водіння АКПП також включає в себе ці навички. Тому найкраще скористатися послугами висококваліфікованого викладача водіння, який зможе Вам допомогти знайти всі необхідні для безпечного водіння навички за досить короткий час.


Наші інструктори навчать усіх охочих грамотного водіння АКПП!