full page

Хороший автоінструктор

  

Хто ж він насправді - хороший автоінструктор?

 

Хто ж він насправді - хороший автоінструктор? Всім відомо, що серед викладачів будь-якого напрямку зустрічаються люди, які чудово знають свій предмет, але передати знання не можуть. Мабуть для того, щоб вчити інших, потрібно володіти особливою складом розуму і безмежним терпінням.

Стресостійкість - одна з необхідних якостей хорошого автоінструктора. Учні трапляються різні: боязкі і соромливі, нахабні і агресивні. Уміння вселити впевненість у своїх силах або погасити невмотивовану агресію цінується нарівні з професійними якостями, і тому є причина.

 

Уроки водіння АКПП

Уроки водіння АКПП

 


Уроки водіння МКПП

Уроки вождения МКПП

  

Автоінструктора, який вміє навчити водінню будь-якого, навіть самого складного учня, рекомендують друзям і знайомим. Вдячні відгуки в наш час - це все одно, що портфоліо дизайнера по інтер'єрах. І ще невідомо, хто важливіший - дизайнер або грамотний автоінструктор. Той, хто щодня сідає за кермо, впевнено проголосує за автоінструктора, адже, в кінцевому рахунку, від нього значною мірою залежить безпека водіння на дорогах.

 

Строгий і прискіпливий автоінструктор - чи так це погано?

Вас змушують їздити навколо кварталу, раз по раз відпрацьовуючи складний поворот, вибирають для парковок важкі місця або малюють вкрай незручний маршрут, а зупинка перед світлофором на такому схилі, що як справлятися з машиною - одному тільки Богу відомо? На щастя, не тільки Богу - це відомо вашому інструктору з водіння, і він зробить все, щоб ваші дії були доведені до автоматизму. Ви ж не думаєте, яким чином пишете? А адже доводилося вчитися.

І, нарешті, якщо ви вчитеся управляти автомобілем з автоматичною коробкою передач, то немає сенсу вчитися у інструктора з водіння, який краще володіє механічною коробкою передач. Спеціалізація, як і територіальне розташування автоінструктора, не менш важливі для учня. Якщо ви знаходитесь не на різних кінцях міста, то у випадку якихось особистих обставин вам буде легше перенести час занять і домовитися.

 

Шукайте автоінструктора, з яким вам буде цікаво й зручно займатися, не випускаючи з уваги рекомендацій від тих, хто вже закінчив навчання

 

Олександр Окунєв - Ваш автоінструктор в Києві!

 

<<Назад