full page

Автоінструктор про страхи

 

Автоінструктори стверджують, що більшість аварій на дорогах у Києві відбуваються не через недостатню підготовку водіїв. Всьому виною - їх психологія, а вірніше неврози, роздратування, страх.

Автоінструктор в автошколі вчить поведінці в стандартних ситуаціях, але психологія учня враховується рідко.

Хороший автоінструктор повинен бути психологом, який вчасно може виявити «проблемні зони» учня і здатний навчити справлятися зі страхами і невпевненістю на уроках водіння.

 

Автоінструктор про страхи водіння київ

 

Досвідчені автоінструктора вважають, що більшість стресових станів під час водіння у новачків пов'язано з боязню пошкодити новеньку дорогу машину. Тому автоінструктор попереджає, що потрібно дуже уважно поставитися до факту покупки нової машини.

Будь-яке нервозний стан на дорозі загрожує безліччю бід не тільки вам, але й оточуючим, - попереджає автоінструктор. Якщо дешевенький автомобіль стає зовсім не милий, виникає почуття незадоволеності, роздратування і заздрість до власників дорогих авто.

 

У цьому випадку автоінструктор дає один важливий рада: купуйте тільки той автомобіль, в якому ви відчуваєте себе абсолютно комфортно.

 

Найчастіше причина страхів, пов'язана з острахом небезпек. Автоінструктори розповідають, що нерідко навіть відмінниця автошколи, успішно здала всі належні іспити, боїться сісти за кермо.

Автоінструктор стверджує, що це більшою мірою соціальна проблема, ніж психологічна. Поведінка погано вихованих водіїв чоловічої статі, заважає жінкам подолати боязнь міського трафіку в Києві.

Перед початком чергового уроку водіння, переконайте себе в тому, що ви успішно здали всі іспити. Згадайте ситуації, коли ви були: радісні, горді, впевнені? Кожного разу, сідаючи за кермо поруч з автоінструктором, програвайте ці ситуації і оживляє подібні почуття. Невдачі під час уроків водіння спишіть за рахунок недосвідченості і не фокусується на них свою увагу. Автоінструктор завжди на поруч.

Простий аналіз після уроку з автоінструктором, допоможе зрозуміти ваші слабкі сторони. Ну, а бажання досягти мети виправить їх.

 

Вірте! У вас все обов'язково вийде!

 

Олександр Окунєв - Ваш автоінструктор в Києві!

 

 

<<Назад