full page

Автоінструктор Київ

 

 

Ласкаво просимо на сайт!

 

Уроки водіння АКПП

Уроки водіння АКПП

 

Уроки водіння МКПП

Уроки водіння МКПП

 

Автоінструктор у Києві:


Я, Олександр - професійний автоінструктор зі стажем навчання керувати автомобілем 17 років. Завдання, які я ставлю перед собою на уроках водіння, - це не просто навчити Вас водити автомобіль, а допомогти переступити ту межу, коли водій і машина стають одним цілим, коли на зміну страху і невпевненості приходить відчуття, що дозволяє отримувати від поїздки за кермом автомобіля максимум задоволення. Ви познайомитеся з навиками керуванням автомобілем у м. Києві в різних дорожніх і погодних умовах.

 

Чому обирають мене в автоінструктора

 

Чому обирають мене в автоінструктора:


Я пропоную навчання практичному водінню автомобіля в міському трафіку. Це не навчання на майданчиках, як у багатьох автошколах, і не поїздки у справах, автоінструктора, а водіння автомобіля в місті, з його складним і непередбачуваним рухом.


Заняття проводить автоінструктор, за спеціально розробленою персонально для Вас програмі (Європейська методика навчання). Будується заняття таким чином, що Ви не просто слухаєте і виконуєте вказівки, які вам дає автоінструктор, а й самі берете участь у вирішенні тих ситуацій, які складаються на дорозі.


Уроки керування автомобілем автоінструктор проводить по цікавих маршрутах, а не 'спальним' районам міста. Кожен прагне спробувати свої сили за кермом у центрі міста. І тут автоінструктор піде Вам на зустріч, заняття пройдуть в «гарячих» точках м. Києва, де навчимося керувати автомобілем в потоці транспорту. Також використовуються маршрути, які потрібні Вам надалі, при самостійному керуванні автомобілем.

Автоінструктор, для навчання водінню, пропонує Вам автомобіль з механічною коробкою перемикання передач (МКПП) та автоматичною (АКПП).


Буду радий бачити не тільки тих, хто колись вчився в автошколі і хотів би відновити навики, а й тих, хто ніколи не водив автомобіль, але мріє і хоче навчитися підкоряти дороги ..

 

Навчаємо навіть безнадійних!

 

Ця сторінка містить інформацію: Автоіструктор Окунєв Олександр, принципи навчання водінню, форма в якій проходять уроки водіння, основні відмінності методики навчання приватного автоінструктора.