full page

Курси водіння автомобіля

 

 

Громадський транспорт часто підводить в найвідповідальніший момент. Автобуси затримуються, а трамваї і тролейбуси постійно ламаються. Тому багато сучасних київських жителів вважають за краще пересуватися по місту на власному автомобілі. Якщо Ви мрієте про те, щоб бути в їх числі, Вам необхідно пройти спеціальні та ефективні курси водіння автомобіля. Їх мета - зробити зі студентів грамотних і розумних водіїв, які зможуть успішно скласти іспити в ДАІ.

 

Курси водіння автомобіля

 

Курси водіння автомобіля працюють на основі комплексної дворівневої програми. Перший рівень - теоретична частина. Вона передбачає в собі навчання всіх аспектів водіння в теорії, правил дорожнього руху і складових частин конструкції автомобіля. Другий рівень програми - це практична частина. Під час проходження цього рівня студенти курсів водіння автомобіля вчаться на практиці керувати машиною. Вони вчаться дотримуватися правил дорожнього руху, їздити на одних дорогах з іншими учасниками руху. Теоретична і практична частини вивчаються не окремо, а спільно. Вони доповнюють одна одну, створюючи комплексну та ефективну програму навчання.

Однак результати, яких Ви досягнете після навчання, залежать від правильно обраних курсів водіння автомобіля. Найголовніше під час вибору - це досвід роботи інструкторів. Досвідчені інструктори допоможуть навчитися «відчувати» авто, перестати боятися управляти машиною, забути про невпевненість і почати отримувати задоволення від водіння. Велике значення має також майданчик, на якому проводиться навчання студентів курсів водіння автомобіля. Найкраще, щоб навчання проводилося на міських дорогах Києва, а не на огородженій приватній місцевості. Чим реалістичніше будуть умови навчання, тим впевненіше Ви будете почувати себе під час самостійного водіння машини на дорогах.


Записатися на добре організовані і результативні курси водіння автомобіля, можна за телефонами, які є на цьому сайті!