full page

Уроки водіння АКПП

 

Сьогодні дороги на теренах нашої країни все більш упевнено завойовують автомобілі, що оснащуються вже не традиційною і звичною механічної, а порівняно новою автоматизованою трансмісією, або, інакше кажучи, автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП). При цьому серед більшості водіїв побутує стійка думка, що єдиною особливістю водіння таких автомобілів є простота управління і відсутність потреби в самостійному перемиканні передач. Мовляв, знай собі, натискай на педаль газу або гальма: необхідне для конкретних умов передавальне число розумна автоматика вибере самостійно. Одним словом, ні тобі натискань на педаль зчеплення, ні нескінченного маніпулювання важелем швидкостей - все само по собі, як «по щучому велінню»: краса та й годі!

 

Уроки водіння АКПП ціна

 

Автоматична трансмісія - складний, дуже дорогий агрегат, керований комп'ютером і вимагає дбайливого поводження.

Уроки водіння АКПП допоможуть уникнути небажаних ситуацій, як на дорозі, так і з технічним станом вашого автомобіля. Досвідчений автоінструктор з водіння АКПП пояснить, що до скорочення терміну експлуатації або навіть до серйозної поломки системи можуть привести неправильні дії. Такі, наприклад, як перемикання важеля селектора напрямки руху без повної зупинки автомобіля, часте переключення селектора в нейтральне положення під час зупинок в пробках або при русі на спуску, затримка важеля селектора в нейтральній позиції при перемиканні з положення D на R і т.д.

Водіння в місті для багатьох необхідність, а безпека на дорозі цінується дуже дорого, тому від професіоналізму та кваліфікації автоінструктора водіння залежить загальна безпека на дорозі. Уроки водіння з автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП) завжди підуть на користь, так як грамотне управління автомобілем зустрічається не часто, якісне навчання водінню - це дорога до втілення Вашої мрії, уроки водіння автомобілем перетворяться на улюблене заняття.

 

Уроки водіння АКПП вартість київ

 

Водіння автомобіля АКПП (автомат) з грамотним автоінструктора перетворюється на вміле управління автомобілем. Постійна практика водіння дозволяє автоінструктор акпп вносити новаторство в індивідуальне навчання водінню. Початківці водії прийшли на приватні уроки водіння акпп переймаються повагою та вдячністю до наставника. Автоінструктор завжди знаходиться в професійній формі, використовуючи в навчанні різні прийоми водіння автомобіля. Безпечне водіння автомобіля закладається з першого уроку. Безпечне водіння по Києву опрацьовується з кожним учнем індивідуально і грунтовно. Приватний автоінструктор водіння навчає контраварійної техніці, при якій управління автомобілем стає універсальним. Автоінструктор акпп використовуючи правила дорожнього руху і практичний досвід безпечного водіння по Києву. Приватний автоінструктор водіння завжди пунктуальний, тактовний у спілкуванні, уроки водіння проходять у сприятливій обстановці.

 

Уроки водіння АКПП недорогог

 

Приватні уроки водіння акпп проводяться нашим автоінструктора, докорінно відрізняються від посередніх занять в автошколах міста, безпечні уроки водіння автомобіля з акпп проходять під постійною увагою досвідченого автоінструктора з водіння, з постійними коментарями по ходу занять, в тому числі і щодо дотримання правил дорожнього руху, водіння автомобіля.

Приватні уроки автоводіння з акпп можливі в будь-яких районах Києва, персональний автоінструктор на акпп безсумнівно піде на зустріч будь-яким Вашим побажанням і прохань (якщо вони не йдуть в розріз із загальною безпекою на дорозі). Потрібен автоінструктор акпп телефонуйте негайно, потрібен автоінструктор з водіння мкпп звертайтеся в будь-який час.

 

Автоінструктор з навчання водіння, пропонує Вам автомобіль з механічною (МКПП) і автоматичної (АКПП) коробками перемикання передач.