full page

Вчимося гальмувати

 

Якщо жаданий автомобіль вже поблискує фарами у дворі, а права лежать в кишені - не поспішайте виїжджати на повні небезпек дороги столиці. Стати впевненим водієм вам допоможе досвідчений автоінструктор. Його уроки водіння допоможуть знайти упевненість в собі і не пасувати в будь-яких ситуаціях, навіть найбільш нестандартних ситуаціях.

 

курси авто, екстримальні курси керування курси водіння київ

 

Сьогодні наш автоінструктор готовий дати вам перші теоретичні уроки водіння. Навчання водінню почнемо з гальмування. Саме тут важливо впоратися зі своїми емоціями і навчитися спокійно реагувати на будь-які ситуації. Визначають декілька типів гальмування: плавний, різкий, Переривчастий, ступінчастий і комбінований. Усім, хто проходить курс навчання водінню, необхідно їх знати і використовувати. Цьому на уроках водіння вас обов'язково навчить автоінструктор.

 

курси авто, екстримальні курси керування

 

Ще гальмування поділяють на службовий, екстрене і аварійний. Службове гальмування, стверджує автоінструктор, відрізняється плавністю і невеликим уповільненням. При екстреному гальмуванні натискати педаль необхідно швидко і сильно, при цьому автоінструктор попереджає про виникнення блокування і ковзання коліс, що збільшує гальмівний шлях. Аварійне гальмування необхідно при виході з ладу педалі гальма.

При будь-якому гальмуванні автоінструктор рекомендує натискати на педаль середньою частиною стопи. Нерідко на уроках водіння початківці водії звикають до неправильного розташуванню правої ноги, гальмують п'ятою або миском ноги. Автоінструктор з самого початку навчить вас натискати на педаль без ривків і рівномірно. Головне, в міру уповільнення автомобіля послаблювати зусилля натискання на педаль, щоб уникнути блокування коліс в кінці гальмування.

Крім того, для рівномірного гальмування необхідно при навчанні водінню навчитися послаблювати тиск на педаль у момент, коли колеса роблять свої останні оберти. Автоінструктор допоможе вам придбати цей навик в процесі навчання водінню.

 

Олександр Окунєв - Ваш автоінструктор в Києві!

 

<<Назад