full page

Водіння в радість

 

У метушні міст і в потоці машин ми щодня спостерігаємо безліч ситуацій, коли водії навмисно порушують правила дорожнього руху. Нікого не дивує, наприклад, той факт, що водій в пробці хвацько розгортається на зустрічну смугу через подвійну суцільну межу. І ніякі штрафи не лякають власників солідних «меринів», які нахабно проїжджають на червоне світло, дивом оминаючи ні в чому не винних пішоходів. Цілком очевидно, що ці люди ніколи не були старанними учнями автошколи.

 

Водіння в радість автошкола київ

 

Нерідко права отримують новачки, які взагалі не відвідували автошколу не займалися з автоінструктором. Так люди, які насилу відрізняють педаль газу від гальма, отримують права європейського зразка і хвацько роз'їжджають по вулицях наших міст.

Однак навіть випускники автошколи, нерідко не мають достатньої практики і не знають багатьох необхідних хорошому водієві тонкощів. Адже за 10 уроків водіння автоінструктор може навчити тільки азів цього мистецтва. Але справжня автошкола виживання починається тоді, коли ви самостійно виїжджаєте на вулицю. І рідко хто з новачків, не відвідували автошколу, обходиться в перші місяці водіння без душевних травм і побитих частин улюбленого автомобіля. Не кажучи вже про те, що вони піддають реальній небезпеці своє життя і життя інших людей.

 

курси водіїв київ

 

Ось чому заняття з досвідченим автоінструктор так необхідні будь-якому випускникові автошколи, не кажучи вже про тих, хто не знаходить часу на відвідування уроків водіння і просто купує собі права. Адже купити знання правил дорожнього руху і навички грамотного водіння неможливо!

Навчитися легко і впевнено керувати автомобілем, орієнтуватися в будь-яких дорожніх ситуаціях і поліпшити свої навички до автоматизму вам допоможе досвідчений автоінструктор. Хороший викладач дасть реальні заняття на уроках водіння в складних умовах міста, подарує вам впевненість у власних силах, навчить правильно реагувати на будь-які дорожні ситуації і не боятися «гарячих точок» столиці.

А головне, досвідчений автоінструктор навчить отримувати справжнє задоволення від керування своїм «залізним конем».

 

Олександр Окунєв - Ваш автоінструктор в Києві!

 

Див. також Про страхи

Див. також Вчимося гальмувати

 

 

<<Назад