full page

Відгуки про автоінструктора

 

 <<Назад[1] [2] [3]Далі>>

 

Здравствуйте!

Хочу сказати величезне спасибі Олександру за величезне терпіння і професіоналізм у навчанні!

Спочатку, хочу сказати, що навчатися хотіла на автоматі, але послухалася ради взяти пару уроків на механіці і в результаті пройшла весь курс.

Навчання проходить надзвичайно доступно і легко. Особливо величезне спасибі за вирішення моєї «маленької проблемки» - плутати праву і ліву сторону. Червона (або в моєму випадку яскраво малинова) пов'язка на руці значно поліпшила ситуацію

Олександр, дякую Вам! Щоправда, немає межі досконалості, але таку «базу» здатні надати не багато.

І окреме спасибі за терпіння. Творчі люди схильні до різних дивацтв, але я намагалася

Бажаю Вам успіхів і хороших учнів.

 

Веретенникова Каріна

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


Саша, звичайно, я не перша, хто говорить Вам огромадний спасибі за те, що Ви такий чудовий Інструктор! Ви любите свою справу і вмієте передати любов до водіння своїм учням.

Впевнена, що кожен, кого відвідає прекрасна думка навчитися водити машину під Вашим чуйним керівництвом, ні хвилини не пошкодує про своє рішення.

А всім, хто ще думає «бути чи не бути» хочу поділитися своїми враженнями.

Вже на першому занятті розумієш, що потрапила до цього профі і з кожною новою зустріччю отримуєш цьому підтвердження:

    Олександр завжди в гарному настрої, доброзичливий, ввічливий, з прекрасним тонким почуттям гумору, гнучкий в призначенні місця і часу занять, пояснює чітко і зрозуміло;
    «Розбір польотів» завжди точний, тактовний і щедрий на добрі слова; машина в ідеальному стані.

Окреме спасибі, Саша, за те, що Ви «відволікаєте» під час занять і допомагаєте розслабитися, не нервувати за кермом і повірити у власні сили. Кожного разу відчуваю себе під захистом французького легіону:)
Одним словом, Саша, Ви – майстер!
 


Кришталева Катерина

 

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


Після навчання водінню з різними інструкторами зупини-лася на Олександрі. Жодна хвилина заняття не витрачається впустити в тую. Олександр терпляче і спокійно навчає не просто їздити, а правильно оцінювати дорожню ситуацію.

 Заняття побудовані таким чином, що всі помилки учнів відразу розбираються і виправляються. До автоматизму доводяться дії, пов'язані з правильним керуванням машиною: поворот керма, перемикання передач, педалей. Орієнтування по дзеркалах стало простим і зрозумілим (при перестроюванні, парковці).

За час навчання навчилася контролювати дорожню ситуа-цію, «відчувати» машину, швидко орієнтуватися в дорожніх знаках, передбачити дорожню обстановку. Зникло відчуття страху і невпевненості. Тільки після навчання з Олександром у мене з'явилася впевненість у своїх силах і бажання самостійно виїхати на дорогу

 

Компанієць Наталія

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


Саша! Ви самий кращий автоінструктор в світі! Спасибі Вам за Ваш грамотний і відповідальний підхід до роботи, за Ваше вміння пояснити і навчити!

P.S. Якщо хтось хоче взяти уроки водіння + проведення часу в компанії з гарною людиною, рекомендую звернутися до Окунєва Олександру!

 

З величезною вдячністю, Катя Маліновська.

 


Перше, що мені впало в очі на сайті Олександра і що стало головним аргументом для вибору - це фраза: «Навчаємо навіть безнадійних!».

Чомусь я записала себе у безнадійні учні. Але ось навчання підійшло до кінця і я з радістю розумію, що страх відступив і на зміну йому з'явилася впевненість у собі.

Ні безнадійних учнів, коли поряд такий професіонал як Олександр. Спасибі.

 

З Пов. Савченко Нонна.

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 

 


Саша! Велике спасибі Вам за те, що з пішохода Ви зробили мене автомобілістом, за Ваше терпіння, спокій і професіоналізм.

Бажаю успіхів і Вам і всім Вашим учням!

 

 

Юрій Ткаченко

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


Грамотно, акуратно, дохідливо з гумором і терпляче.

Успіхів Вам, Олександре Володимировичу, і Вашим учням!

 

 

Л. Раковський

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


Подяка

Висловлюю вдячність інструктору з керування Олександру за професійність.
Зрозуміло, спокійно, з терпінням він навчає практичному керуванню автомобілем та виконанню порядку дорожнього руху в реальних дорожніх ситуаціях

Задоволена методикою навчання. З кожним заняттям відчуваєш що зроблений крок вперед, і це наближує тебе до твоєї  мети.

Рекомендую бажаючим стати водіями скористатись можливістю навчання у Олександра. Ви не пожалкуєте.

 

 

 Ірина Каштанова

 


Подяка

Спочатку хотілося б подякувати справжнього професіонала «мистецтва водіння» і Вчителя з великої букви (це я можу з упевненістю стверджувати як педагог). Спасибі Вам величезне, Олександр, за чудовий труд, справжній професійний підхід до процесу навчання й вражаюча терпіння!

Орієнтація на результат - ось те ключове ланка, що пронизувала кожне заняття з водіння. Просто разюче наскільки кожен урок як цеглинка був націлений на те, щоб у підсумку побудувати справжнього водія з повним розумінням дорожньої ситуації, умінням реагувати і прогнозувати і вміння при цьому враховувати техніку безпечного водіння, зберігаючи динамічність їзди!

Дякуємо за неоціненний досвід, навички та знання.

 

З пов. Валентина К

 

[ Переглянути відгук про автоінструктора ]

 


 

<<Назад[1] [2] [3]Далі>>